533.
Dolný Kubín - BREZOVEC

 VYHĹADÁVANÁ a JEDINEĆNÁ PONUKA NOVOSTAVBY/ 84 m2/ : V našej ponuke máme MODERNÝ a KRÁSNY MEZONET, ktorý je výmerou veľký 3 – izbový byt a  ktorý sa nachádza na sídl. BREZOVEC . Obytný tehlový  dom má iba jedno poschodie, bývanie tým pádom sa stáva atraktívnejším, pretože to nie je klasická bytovka, tiež pri obytnom dome je dvor, s detským ihriskom, kde môžu rodičia sledovať deti, priamo z pavlače obytného domu. Výmera bytu je 84 m2. Tichšia lokalita, v blízkosti je obchod, škôlka, škola, nemocnica, kostol, parkovanie je pred bytovkou zabezpečené. Byt je orientovaný na juhovýchod, juh až   juhozápad. Byt je novostavba – kolaudácia bytu bol v roku 2009, byt je výmerou veľký, krásne, kvalitne  a účelne prerobený. V byte sú  plastové okná ,  prerobenú elektrinu v byte, podlahy, novšie omietky a stierky, radiátory. V chodbe je priestor na kotol a tiež bojler- pretože byt má samostatné kúrenie. Kuchyňa je krásna a priestranná orientovaná na juhozápad , v kuchyni je dostatok miesta na sedenie pre 3-4 člennú rodinu, novšia na mieru vyrobená kvalitná kuchynská linka so spotrebičmi. Kuchyňa je priestranná a slnečná. Z priestrannej kuchyne sa vchádza do obývačky, ktorá je orientovaná na  juhozápad. V obývačke je loggia. Z chodby sa vchádza do samostatného WC, kde je umývadlo a tiež do veľkej kúpeľne. Kúpeľňa má dve umývadlá, vaňu, moderný priestor, dostatok miesta pre veľkú práčku aj sušičku. Na poschodí bytu – v podkroví sa nachádzajú dve samostatné izby- spálňa a detská izba. V byte ostáva kuchynská linka, nábytok podľa dohody, vstavaný nábytok. Nízke mesačné náklady- 5 členná rodina- z toho 3 deti sú náklady 140 EUR./mes. Aj pri týchto nákladoch sú ročné preplatky 200 – 300 EUR. Byt je teplý a slnečný s nízkymi nákladmi na bývanie.
Byt je priestranný, vhodný pre rodinu s deťmi, má výbornú polohu, sídlisko BREZOVEC je vyhľadávanou lokalitou v Dolnom Kubíne, v blízkosti je dostupná občianska vybavenosť.  Do centra mesta je to iba 10 min. chôdze.
 Spolu s bytom je možné kúpiť aj garáž- pod obytným domom za cenu 11.500 EUR.

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
67 500,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>