618.
DOLNÝ KUBÍN - BREZOVEC

EXKLUZÍVNE: Realitná kancelária VAŠA REALITKA s.r.o. ponúka na PRENÁJOM krásny a slnečný  2izbový byt v najlepšej lokalite BREZOVEC- ul. Nemocničná  o výmere 60 m2 v  Dolnom Kubíne s panoramatickým výhľadom.

Výmerou veľký a priestranný 2izbový byt je kompletne zrekonštruovaný a slnečný  s výhľadom, orientácia juhovýchod a juhozápad. V byte je balkón, ktorý je presklený, špajza v kuchyni a tiež 2 pivnice v suteréne.

V byte sú prerobené podlahy, omietky, stierky, elektrina, plastové okná, zrekonštruované jadro s osobitným WC a osobitnou kúpeľňou.

Vybúraním vnútornej priečky medzi chodbou a kuchyňou vznikol zaujímavý a otvorený priestor, kde je dostatok miesta na sedenie a veľa úložného priestoru. Z kuchyne sa vchádza do 2 samostatných izieb. Jedna zachytáva ranné slnko a druhá západné slnko.

V kuchyni, sa nachádza kuchynská linka s elektrickým sporákom s indukčnou platňou, mikrovlnka, digestor, chladnička s mrazničkou. V kuchyni je samostatná  špajza. Nádherný výhľad z celého bytu je bonusom a pridanou hodnotou. Byt je kompletne zariadený nábytkom, TV,  v kúpeľni je práčka a vaňa s presklenou zástenou.

 

Bytovka je panelová, zateplená, v bytovke sú vymenené stupačky, vymenené rozvody odpadu a vody, nová elektrina. V bytovke je výťah. Vstup do bytovky je zabezpečený uzamykateľným vrátnikom na čip.

Ku bytu , ktorý sa ponúka na prenájom patria 2 pivnice, ktoré sú súčasťou prenájmu.

 

Dostatok parkovacích miest pri obytnom dome, výborná poloha, v blízkosti škola, škôlka, úrady, obchody. Blízkosť miest na športovanie, oddych.

 

Hľadáme slušných a zodpovedných nájomcov , prípadne rodinku s dieťaťom.

Podmienka je, že nájomcovia budú nefajčiari, nemajú domáce zvieratá a pracujú.

 

Cena za prenájom za mesiac spolu s energiami je 450 EUR.

Internet si každý nájomca bude platiť sám. 

Byt je k dispozícii ihneď po dohode s prenajímateľom, je voľný a ponúka sa tak, ako je zverejnený a nafotený.

Ak ešte rozmýšľate nad tým, či si byt pozriete, tak neváhajte. Dohodnite si obhliadku, pracujeme aj cez víkendy, prispôsobíme sa Vám. Zavolajte na tel. 0907457878. Tešíme sa na Vás.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Prenájom
450,-EUR / mesiac s energiami
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>