636.
DOLNÝ KUBÍN - BREZOVEC

 Ponúkame na prenájom exkluzívne veľký a slnečný  2izbový byt v najlepšej lokalite Brezovec- ul. Nemocničná  o výmere 60 m2 v  Dolnom Kubíne s panoramatickým výhľadom.

Výmerou veľký a priestranný 2izbový byt je kompletne zrekonštruovaný a slnečný  s výhľadom, orientácia juhovýchod a juhozápad. V byte je balkón, ktorý je presklený, špajza v kuchyni a tiež 2 pivnice v suteréne.

V byte sú prerobené podlahy, omietky, stierky, elektrina, plastové okná, zrekonštruované jadro s osobitným WC a osobitnou kúpeľňou.

Vybúraním vnútornej priečky medzi chodbou a kuchyňou vznikol zaujímavý a otvorený priestor, kde je dostatok miesta na sedenie a veľa úložného priestoru. Z kuchyne sa vchádza do 2 samostatných izieb. Jedna zachytáva ranné slnko a druhá západné slnko.

V kuchyni, sa nachádza kuchynská linka s elektrickým sporákom s indukčnou platňou, mikrovlnka, digestor, chladnička s mrazničkou. V kuchyni je samostatná  špajza. Nádherný výhľad z celého bytu je bonusom a pridanou hodnotou. Byt je kompletne zariadený nábytkom, TV,  v kúpeľni je práčka a vaňa so zasúvateľnou zástenou.

 

Bytovka je panelová, zateplená, v bytovke sú vymenené stupačky, vymenené rozvody odpadu a vody, nová elektrina. V bytovke je výťah. Vstup do bytovky je zabezpečený uzamykateľným vrátnikom na čip.

Ku bytu , ktorý sa ponúka na prenájom patria 2 pivnice, ktoré sú súčasťou prenájmu.

 

Dostatok parkovacích miest pri obytnom dome, výborná poloha, v blízkosti škola, škôlka, úrady, obchody. Blízkosť miest na športovanie, oddych.

 

Hľadáme slušných a zodpovedných nájomcov , prípadne rodinku s dieťaťom.

Podmienka je, že nájomcovia budú nefajčiari, nemajú domáce zvieratá a pracujú.

 

Cena za prenájom za mesiac spolu s energiami je 430 EUR pre 1 osobu a 450 EUR pre 2 osoby..

Internet si každý nájomca bude platiť sám. 

Byt bude  k dispozícii na prenájom 1.marca 2021  a ponúka sa tak, ako je zverejnený a nafotený.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Prenájom
430,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>