369.
Dolný Kubín - BYSTEREC

 JEDINEĆNÁ PONUKA : Ponúkame NA PREDAJ zrekonštruovanú a plne využívanú a obsadenú   POLYFUNKČNÚ STAVBU „ Reštaurácie s predajňou“  -  v širšom centre mesta Dolný Kubín- Veľký Bysterec.

Stavba bola  postavená ešte pred rokom 1983 a využívaná ako predajňa ovocia a zeleniny a neskôr aj ako potraviny. V roku 1993 bola k budove realizovaná prístavba pohostinstva. Od roku 1995 , keď sa stala stavba vlastníctvom terajšieho majiteľa , sa využívala ako reštaurácia. V roku 2007 bola uskutočnená na stavbe vnútorná rekonštrukcia, čiastočne boli vymenené okná za plastové, vybudovaná bola vináreň v podzemí, a rekonštruované sociálne zariadenia pre zákazníkov. V 1 NP. bola v roku 2008 dokončená výmena okien, celkom zrekonštruovaná reštaurácia, bar, salónky, nové obklady, dlažby, nové stierky, rozvody elektriny, kanalizácie a vody, osadený bol bojler. V súčasnosti sa budova využíva ako reštaurácia a predajňa potravín. Zastavaná plocha stavby je 37 x 16 m2.

V budove je čiastočné podpivničenie a dispozične pozostáva z jedného podzemného podlažia a jedného nadzemného podlažia s rovnou strechou.

Do prízemia je samostatný vstup z vonku, na prízemí je schodisko, chodba, kotolňa, vináreň, kuchynka, WC pre personál a WC pre hostí.

Na 1.NP sa nachádza predajňa potravín, bar, salóniky, WC pre hostí, kuchyňa, sklady, kancelárie, šatne a WC pre personál. Z čelnej strany je pri budove postavená priestranná vonkajšia terasa.

Stavba je postavená z tehál, má plastové okná, z kovovými vnútornými žalúziami, interiérové dvere sú drevené, rovnú plechovú strechu. Celá stavba je napojená na všetky inžinierske siete, elektrinu, plyn, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu. Časť stavby je oplotená zo zadnej strany oceľovým plotom.

Z prednej strany stavby je pristavená ku stave prekrytá terasa , ktorá bola postavená v roku 2000. Terasa je  postavená z dreva, drevená podlaha, strecha je rovná. Výmera terasy je 58 m2.

Prístup ku tejto polyfunkčnej stave je po asfaltovej miestnej komunikácii. V okolí je síce zástavba obytných domov, avšak stavba je umiestnená v časti, kde sa nachádza park s vysadenými stromami. Výborné spojenie obytnej zóny a oddychovej zóny poskytuje pre tento priestor –  túto stavbu maximálne využitie a viaceré možnosti spojené s oddychom.

V blízkosti stavby je autobusová zastávka na mestskú hromadnú dopravu a tiež zastávka do okolitých obcí a miest.  

 Taktiež sa nachádzajú v blízkosti stavby : Okresný úrad so všetkými úradmi, kultúrne stredisko, obchody, školy a škôlky, Aquapark, tržnica, železničná stanica, lekáreň.

Samotná stavba je postavená na výbornom mieste , v neďalekej vzdialenosti od hlavného cestného ťahu na Poľsko, na Žilinu.

Nový majiteľ môže zmeniť podľa svojich predstáv využívanie stavby aj na iné účely ako slúži dnes. Keďže stavba je jednopodlažná, je tam možnosť jej nadstavbou zvýšiť a zmeniť jej hodnotu  tak, aby slúžila iba na bývanie a pod .

Celkový výborný stav stavby , jej nedávna rekonštrukcia a plná funkčnosť a využiteľnosť sú výborným vstupným bodom a zároveň zvyšujú hodnotu celého objektu.

Cena tejto samostatnej polyfunkčnej budovy je 282 000 EUR. Pri rýchlom a serióznom jednaní je možnosť DOHODY O CENE.

                                                                        

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
282.000,- EUR
dohoda o cene
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>