450.
Dolný Kubín - BYSTEREC

Ponúkame NA PREDAJ  NOVOSTAVBU – LUXUSNÝ  POLYFUNKĆNÝ  RODINNÝ DOM , ktorý je DVOJGENERAĆNÝ . Rodinný dom – rodinná vila sa dá využívať na bývanie a tiež na podnikanie. Priestranné a polyfunkčné využite podporuje aj poloha , pretože Rodinný Dom je v blízkosti centra mesta, v najvyhľadávanejšej lokalite mesta Dolný Kubín- Nad Brehmi..

Ide o  samostatne stojaci polyfunkčný rodinný dom, ktorý je postavený vo svahu,, veľkosť pozemku je cca 1140 m2 , úžitkoví plocha je 350 m2, podlahová plocha je 430 m2, zastavaná plocha je 140 m2. Na pozemku,  v jeho zadnej časti sa nachádza krytý bazén.

Dom je podpivničený,  postavený z tehál, zateplený ,obložený obkladom v spodnej časti. Má sedlovú strechu pokrytú škridľou. V dome sú drevené eurookná a drevené dvere. Pomerne veľká investícia bola vložená do tepelného čerpadla, ktoré zabezpečuje kúrenie v celom dome. Na obytnom prízemí je umiestnený krb so zaujímavým mramorom, na pevné palivo , a ten práve umocňuje príjemnú atmosféru v celom dome. Dom je napojený na všetky inžinierske siete,  elektrinu , verejná kanalizácia a verejný vodovod.

Na prízemí , pri vstupe do domu je predsieň- zádverie s úložným priestorom na kabáty, topánky. Veľká a slnečná hala je spojená s kuchyňou, pri kuchyni je špajza. Tiež sa na prízemí nachádzajú 2 izby a väčšia kúpeľňa  s WC. Krásnymi, na mieru vyrobenými  drevenými schodami sa dostaneme na 1  poschodie. Tam sa nachádza 5 izieb, z ktorých je pekný výhľad na zadnú časť domu –  juhovýchodná až juhozápadná strana zabezpečuje dostatok slnka a panorámu na celé mesto Dolný Kubín.  Na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné kúpeľne spojené s WC, tiež  balkón, ktorý spája izby . Možnosť v jednej časti izby umiestniť menšiu kuchynskú linku a vytvoriť tým plnohodnotné dvojgeneračné bývanie. Vo všetkých izbách sú drevené plávajúce podlahy. Na prízemí je podlahové kúrenie a na poschodí radiátory. Celý dom pôsobí útulne a účelne. Príjazdová cesta ku pozemku je asfaltová a priamo na boku pozemku vedie dlažbou pokladená cesta ku dvojgaráži, ktorá sa nachádza pod rodinným domom. Nový majiteľ môže v časti  pivničných priestorov pri garáži používať sklad, taktiež kúpeľňu s WC, nachádza sa tam aj kotolňa. Dom je napojený na bezpečnostný ALARM.

Za domom je veľká záhrada s bazénom, veľká terasa, ktoré je čiastočne prekrytá balkónom na poschodí. Terasa dáva viaceré možnosti jej využitia. Posedenie s priateľmi, grilovanie, leňošenie pri zapadajúcom slnku, zabezpečuje ochranu pred pohľadmi z ulice. Celý pozemok poskytuje  možnosť nového majiteľ vysadiť zeleň podľa jeho predstáv.  Celý pozemok aj dom je oplotený. Počas celého dňa na RD a záhradu svieti slniečko. V dome sa dá IHNEĎ bývať.  Tento dom je vhodný aj ako podnikateľský objekt , pre jeho veľkú a oplotenú plochu, v tichom prostredí , na novovzniknutej ulici.        

 

 V blízkosti – susedstve sú   rodinné domy. Celkový dojem zo stavby je veľmi dobrý, NOVOSTAVBA  je umiestnená , na slnečnom pozemku.

Ide skutočne o VEĹMI ZAUJÍMAVÚ PONUKU na VÝBORNOM MIESTE a s VÝBORNOU CENOU. Maklér určite odporúča osobnú obhliadku.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
ZNÍŽENÁ CENA!
250.000 EUR,-
290.000,- EUR, dohoda o cene je možná /
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>