591.
Dolný Kubín - Bysterec

EXKLUZÍVNE: Ponúkame NA PREDAJ slnečný a výmerou veľký - 46 m2 - 1izb. byt na BYSTERCI- v najlepšej a najviac vyhľadávanej lokalite. v Dolnom Kubíne. Byt sa môže kúpiť aj ako investícia do budúcnosti, môže sa tiež ihneď po kúpe prenajať. Nový majiteľ má možnosť si ho prerobiť podľa svojich predstáv.
Byt je čiastočne prerobený, má plastové okná a ostatné súčasti bytu sú vo veľmi zachovalom stave. .
V byte je väčšia chodba, jadro je pôvodné, v kuchyni je dostatok priestoru na sedenie, aj na umiestnenie pohovky, tiež na stôl a sedenie. Do izby sa vchádza z kuchyne. Izba je naozaj priestranná a veľká a je v nej balkón. V byte sú krásne veľké okná, ktoré umožňujú dostatok slnka, byt je orientovaný na juh až juhozápad, s nádherným výhľadom. Byt sa nachádza v bytovke s výťahom, bytovka je zateplená. Ku bytu patrí pivnica.
Do bytovky sa vchádza cez uzamykateľný zámok. Pri bytovke je dostatok miesta na parkovanie. V blízkosti sa nachádza všetka občianska vybavenosť, obchody, kultúrne stredisko, lekáreň, úrady. 
Krásny veľký byt - lukratívna lokalita, výborná investícia. Zavolajte, ak máte záujem o obhliadku.


poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
55.000 ,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>