505.
Dolný Kubín - CENTRUM

CHCETE BÝVAŤ PRIAMO V CENTRE MESTA ? Obmedzená  ponuka  bytov na trhu v D. Kubíne ponúka aj takúto možnosť. Ponúkame NA PREDAJ  zaujímavý PODNIKATEĹSKÝ OBCHODNÝ  PRIESTOR  vhodný  na PODNIKANIE / terajšia kaviareň /,  prípadne na BÝVANIE jednoduchou úpravou. Výmera zastavaného priestoru  je 71,46 m2. Nachádza sa priamo v centre mesta. Celý priestor prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou v roku 2010. Jedinečná možnosť využitia dvoch vstupov, jeden priamo z námestia, druhý z bočnej uličky. Priestor je možné PREROBI´Ť na dvoj - izbový  alebo troj- izbový byt.

 

Za hlavným vstupom z námestia je zádverie, z ktorého sa vchádza do celého priestoru. Tento je čiastočne predelený na dve časti, s veľkým oknom, ktoré zabezpečuje celodenné svetlo. V druhej časti objektu je v súčasnosti barový pult, skladové miestnosti, šatne, technická miestnosť a sociálne zariadenia. Vstup do tejto časti je priamo z dvora pri nehnuteľnosti.

Stavba je napojená na  inžinierske siete, elektrika, voda, kanalizácia. Objekt má vlastný elektrický kotol a bojler. Obchodné priestory majú samostatné merače na elektrinu, vodu.

 

 

V letných mesiacoch je možné po dohode s mestom Dolný Kubín umiestniť pred priestory terasu, čím  sa celý priestor zväčší.

 

Výborná poloha objektu v centre mesta  zaručuje úspešnosť a návratnosť finančných prostriedkov vložených do objektu. Zaujme najmä tých, ktorí majú záujem a chuť podnikať.

 

Nový majiteľ sa môže rozhodnúť pre BÝVANIE a tento nebytový priestor zmeniť na BYTOVÝ,  chce to len chuť a čas.  Ponúkame preto aj takúto možnosť, výhody takého bývania využíva čoraz viac klientov, ktorí sú spokojní.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj prenájom
75 000,- EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>