580.
Dolný Kubín- centrum

 EXKLUZÍVNE: VEĹMI ZAUJÍMAVÁ PONUKA : NA PREDAJ –SLNEĆNÝ a ÚTULNÝ  2-izbový byt v najlepšej lokalite CENTRUM MESTA – ALEJA SLOBODY v Dolnom Kubíne,  byt je krásne kompletne prerobený.  Výmera bytu s pivnicou je 56 m2, v byte je balkón, ku bytu patrí pivnica.

Ponúkaný 2-izbový byt je TEHLOVÝ v NIŽŚEJ BYTOVKE , čo ocenia hlavne kupujúci, ktorí nechcú , aby mal obytný dom veľa vlastníkov. V obytnom dome je výťah, bytovka je zateplená a čistá, udržiavaný vchod , uzamykateľný zámok na vchodových dverách, upratovacia služba v tehlovom obytnom dome.

Byt zaujme svojou polohou a tiež  tým, že je orientovaný na juh až juhozápad, do priestoru- smerom na centrum mesta. Nebude nových vlastníkov rušiť ruch ulice, parkovanie pred obytným domov alebo v jeho blízkosti. Samotný byt je krásny, čistý a útulný, je kompletne prerobený, okná sú nové plastové, elektrina v celom byte je nová – vedená meďou, jadro prerobené s osobitným WC, novšia kuchynská linka, umývačka riadu, nový sporák elektrický.  V spálni sú krásne vstavané skrine, ktoré ostávajú v byte. Po vzájomnej dohode s kupujúcim je možné nechať aj nábytok v izbe.

Byt je vhodný pre rodinku s deťmi, mladého človeka, alebo pre staršieho človeka, ktorý hľadá byt s výbornou polohou a celkom prerobený, prípadne aj ako investícia do budúcnosti. Na byte nie sú žiadne ťarchy, žiadne záložné práva, byt je právne čistý, dá sa kúpiť aj na úver alebo za hotové.

V blízkosti bytu je autobusová zastávka aj zastávka mestskej dopravy, obchody, škôlky, banky, pešia zóna, lekárne, kostol, celá občianska vybavenosť.

Kto hľadá takéto bývanie a sníva o krásnom a svetlom byte v CENTRE MESTA , tak by mal upriamiť pozornosť na túto ponuku, pretože v tejto výbornej lokalite sa byty veľmi rýchlo predajú. Tešíme sa na Vás, byt bude voľný podľa vzájomnej dohody. Nový záujemca nemusí v byte vykonávať žiadne úpravy, stačí prísť s osobnými vecami a bývať.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
70.000,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>