574.
Dolný Kubín - Kňažia

EXKLUZÍVNE :  VEĽMI ZAUJÍMAVÁ  PONUKA – Hľadáte DOM s krásnym rovinatým a slnečným pozemkom  na bývanie v mestskej časti Dolného Kubína? Tak, tu je naša PONUKA. Ponúkame NA PREDAJ útulný starší rodinný dom na skvelom mieste , v mestskej časti mesta Dolný Kubín – Kňažia o zastavanej ploche 416 m2. Z mestskej časti Kňažia sú do centra mesta  Dolný Kubín necelé 3 km.

Rodinný dom je starší, má okolo 45 rokov, je čiastočne podpivničený, v pivnici  sa nachádza kotolňa s kotlom na pevné palivo a plynovým kotlom a miesto na uloženie vecí. Na prízemí je zádverie, samostatné WC, menšia chodba, z chodby sa vchádza do veľkej kuchyne, jednej izby,  tiež do veľkej kúpeľne s práčovňou . Pod schodami sa nachádza menší skladík na uloženie vecí.

Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, orientácia izieb je na juhozápad  a tiež na juhovýchod, menšia galéria, samostatné WC a špajza. Zastavaná plocha domu je cca 10 x 10 m. Celý dom pôsobí veľmi útulne, celistvo, je postavený z kvádre a tehly.  V celom dome sú pôvodné drevené okná , iba na schodisku je jedno plastové okno. Strecha na dome je rovná, pokrytá plechom. Strecha bola pred pár rokmi vymenená a zateplená.

V dome je ústredné kúrenie, dom je napojený na plyn, verejný vodovod a kanalizáciu a elektrinu.

Na pozemku pri dome sa nachádza staršia drevená sypáreň.

Pozemok je rovinatý, ohraničený oplotením, nachádza sa v zástavbe rodinných domov.

Takúto lukratívnu ponuku môžeme LEN ODPORÚČAŤ, mladé rodinky si tu nájdu svoj kúsok pozemku na pestovanie a hranie pre deti, starší ľudia si tu nájdu svoj pokoj, lebo je to tichšia lokalita, ktorá nie je pri žiadnej hlavnej ceste.

Skutočne veľmi zaujímavá a príjemná ponuka.

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
ZNÍŽENÁ CENA!
93.000,-EUR
103.000,-EUR /
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>