277.
DOLNÝ KUBÍN - MALÝ BYSTEREC

V našej PONUKE NA PREDAJ ponúkame   SLNEČNÝ POZEMOK v mestskej časti Dolného Kubína- časť MALÝ BYSTEREC.

Pozemok je rovinatý, až veľmi mierny svah. Je vysporiadaný ,  v osobnom vlastníctve, celková výmera 5.000  m2,  v tvare obdĺžníka. Krásne prostredie s neuveriteľným výhľadom, pod lesom, ďalej od mestského ruchu a áut. Slnečný – celý deň svieti na pozemok slnko, vo výhľadoch po okolitých  kopcoch nebráni žiadna iná stavba. Pod i nad pozemkom sú postavené rodinné domy.

Ku pozemku vedie  mestská celoročne udržovaná cesta, ktorá v poslednej časti je ešte poľnou – makadamom vysypanou cestou. Tou istou cestou sa prechádza k už postavenému a povolenému rodinnému domu.

Na pozemku sa nenachádza vodovodná prípojka ani kanalizačná, zatižaľ si budúci majitelia budú túto otázku riešiť vlastným spôsobom. Kanalizáciu je možné riešiť čističkou odpadových vôd alebo žumpou.

Do centra mesta  Dolný Kubín je chôdzou iba necelých 15 min Táto mestská časť Dolného Kubína je veľmi lukratívna a predstauje výbornú investíciu aj do budúcna. Zaujímavý pozemok v mestskej časti za výbornú cenu!!!

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
31,-EUR /m2
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>