636.
DOLNÝ KUBÍN - MALÝ BYSTEREC

EXKLUZÍVNE: Chcete bývať v meste Dolný Kubín v jeho mestskej časti  a v blízkosti Kubínskej hole? Bonusom tejto lukratívnej ponuky je  pri dome  krásny a slnečný, dostatočne veľký pozemok o výmere 815 m2. Ponúkame Vám takúto alternatívu mestského bývania , kde môžete spojiť ako jednu z alternatív - bývanie s podnikaním. Jedinečná príležitosť bývať  pár minút od centra mesta autom a zároveň mať pohodu a pokoj , obklopený zeleňou, prírodou, spojiť bývanie a užívanie si zimných a letných športov v krásnom prostredí.

Ďalšou možnosťou  je rekreačné bývanie, tiež aj dvojgeneračné bývanie, nakoľko je umiestnenie domu s pozemkom vo vyhľadávanej mestskej časti, odkiaľ je len  kilometrov na Kubínsku hoľu kde sa nachádza známe lyžiarske stredisko SKI PARK. V meste na Bysterci a to len pár minút autom je AQUAPARK, cyklistické chodníky, malebné kopce, všetky krásy Oravy a Liptova prejdete so záujmom v jeden deň.

PONÚKAME na PREDAJ ako našu EXKLUZÍVNU PONUKU.!!!

RODINNÝ DOM s krásnym pozemkom o výmere 815 m2 v mestskej časti Dolného Kubína  na Malom Bysterci.

Rodinný dom je starší, 2 podlažný s obytným podkrovím.  Na prízemí  je za vstupom zádverie, obývacia izba, kúpeľňa , kuchyňa , špajza, osobitné WC, sklad na zemiaky, kotolňa , kde je plynový kotol z roku 2015 a elektrický bojler z roku 2018, priestor pod schodami a garáž .

Na prvom poschodí je hala s balkónom, spálňa, obývačka, detská, kuchyňa a veľká špajza. Tiež je tam predsieň so záchodom a kúpeľňa. Na medziposchodí je možné využiť aj ďalší vstup z boku do domu zo schodiska.

Na druhom poschodí je predsieň a 3 samostatné výmerou veľké  izby. V podlomeniciach strechy je ďalší doposiaľ nevyužitý priestor , ktorý je rozdelený do dvoch častí. V tomto poschodí je možnosť zaviesť elektrické kúrenie.

Na prízemí a na 1.poschodí je plynové ústredné kúrenie. Dom je napojený na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu a na elektrinu. Celá elektrina v dome je NOVÁ a je urobená meďou.Strecha je sedlová a je pokrytá plechom. Dom je postavený z tehly začiatkom 70- tych rokov minulého storočia.

Za domom je slnečný pozemok,  v časti pozemku je mierny svah, kde je možnosť pestovať zeleninu, ovocie, aj chovať domáce zvieratá. Celý pozemok je oplotený a slnečný, s výhľadom na juh juhozápad. Pozemok poskytuje súkromie, za domom sa nachádza sklad na drevo, prístrešok pre sliepky. Cesta pri dome sa udržiava celoročne technickými službami mesta, vlastník domu vykonával pravidelné revízie plyn. kotla a revízie komína.

Udržiavaný rodinný dom s krásnym pozemkom čaká na nového majiteľa. Veríme, že nový kupujúci ocení najmä veľkosť pozemku, polohu pozemku, veľkosť a mnohostranné užívanie  stavby domu.

Tešíme sa na obhliadky, pracujeme aj cez víkendy, neváhajte a kontaktujte nás.

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
210.000,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>