589.
Dolný Kubín - Veľký Bysterec

EXKLUZÍVNE: Útulný a slnečný – 3-izbový, TEHLOVÝ BYT, výmerou veľký – 71 m2 spolu s pivnicou– vo veľmi vyhľadávanej lokalite, s krásnym výhľadom. Byt je  SLNEČNÝ, juhovýchodne  až juhozápadne orientovaný,  byt  je v najlepšej lokalite na BYSTERCI  ,  s prerobeným  balkónom, v zateplenej bytovke s výťahom. Byt je  čiastočne zrekonštruovaný, má  novšie  plastové okná v dvoch izbách, inak je v pôvodnom stave.

Byt pôsobí veľmi príjemne a útulne. Byt má obdĺžnikovú  vstupnú  chodbu s 2-omi šatníkovými pôvodnými vstavanými skriňami,  z chodby  sa vchádza do priestoru obývacej izby, kde je zrekonštruovaný balkón, a z nej do ďalšej izby orientovanej na juhovýchod.  Ďalšia izba – tretia izba je samostatná. Všetky izby sú priestranné a slnečné, s nádherným výhľadom. Obývacia izba s balkónom zachytáva zapadajúce slnko, sedenie na balkóne nadobúda iný rozmer. Výhodou tohto bytu je tiež aj to, že do bytu priamo nie je vidieť z ostatných bytoviek. Kuchyňa je menšia , je v pôvodnom stave. Byt je slnečný a teplý a priam stvorený na krásnu rekonštrukciu.. V celom byte sú pôvodné drevené parkety, v chodbe je linoleum. Pôvodné radiátory a pôvodná elektrina. NOVÝ VLASTNÍK si môže byt prerobiť podľa svojich predstáv a keďže je byt tehlový, vybúraním priečky medzi kuchyňou a obývacou izbou s balkónom vznikne nový a moderný  priestor. Tento byt túto zmenu umožňuje a preto, ktorý má záujem o takúto zmenu, tak ju môže mať!!! Kúpeľňa a samostatné WC sú  tiež pôvodné. Byt je umiestnený  v zateplenom tehlovom dome, ktorý má  výťah,  do obytného domu je vstup iba na uzamykateľný zámok vonkajší.  Ku bytu patrí  pivnica. Veľmi pekné a príjemné bývanie s krásnym výhľadom na výbornom mieste.

V byte sú všetky merače - teplá a studená voda, merač tepla  na radiátoroch. V tehlovom dome sú zrekonštruované stupačky – vnútorné rozvody vody, odpadu, elektriny.

V dome sa nachádzajú 1 výťah, osobný. Vonkajšie dvere obytného domu sú opatrené uzamykateľným zámkom.

Byt má veľmi výhodnú polohu, v jeho úplnej blízkosti je CENTRUM MESTA  základné školy, obchody, zastávky MHD, stanica, úrady, Mestské kultúrne centrum, Aquapark, tržnica.

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
69.9999,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>