510.
Dolný Kubín - Vyšný Kubín

V našej PONUKE máme  NA PREDAJ  slnečný a IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK ktorý sa nachádza v území, ktoré je v schválenom územnom pláne obce zaradené pod výstavbu rodinných domov. Pozemok je krásny s výhľadom a na takom mieste, ktoré nie je zastavané z každej strany, takže intimita územia a bývania je zachovaná. Pozemok je v miernom svahu,  je vysporiadaný ,  v osobnom vlastníctve, celková výmera pozemku je   1158 m2, pozemok je  v tvare  obdĺžníka, ktorý sa dá rozdeliť aj na dva pozemky. Šírka pozemku je cca 17 m a dĺžka je cca 59 m. Na ňom sa dajú postaviť dva rodinné domy.Majiteľ prikúpil prístupovú cestu o výmere 158 m2.

Celý pozemok je slnečný, s prístupovou cestou, v susedstve nižšie položený je jeden rodinný dom, ktorý nezasahuje výhľadom  do tohoto nádherného prostredia .V blízkosti pozemku je elektrina a vodu vyrieši obec budúci rok podľa vyjadrenia starostu obce.  Prístup do zadnej časti pozemku je možné aj z inej strany po poľnej ceste. Pozemok je v blízkosti centra obce Vyšný Kubín, je z neho pekný výhľad na okolité kopce.  Prístup na pozemok je už z hlavnej obecnej asfaltovej cesty, vysporiadanosť pozemku. Odpadové vody si bude nový majiteľ riešiť vlastnou žumpou.  Výborná poloha a umiestnenie pozemku je veľkou výhodou a tiež jeho veľkosť. Obec Vyšný Kubín je vzdialená  od mesta Dolný Kubín 3 km.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
40.000 EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>