273.
DOLNÝ KUBÍN - ZÁSKALIE

 VÝBORNÁ TOP PONUKA: Na predaj ponúkame polyfunkčný - 5 izbový  rodinný dom,  ROVINATÝ pozemok, nachádza  sa v mestskej časti Dolného Kubína – Záskalie. Výborná lokalita, tichšia, s dvoma prístupovými cestami. Dom je postavený z tvárnic- kvádre, , v tichšom prostredí, v tesnej blízkosti s okolitou  prírodou, pozemok má výmeru 855 m2. Zastavaná plocha domu je cca 10 x 8 m2 Dom má klasické  plynové kúrenie s radiátormi ale aj ponúka alternatívne kúrenie a to kotlom na pevné palivo / drevo, uhlie/. Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza ešte   dielňa, sklad na uloženie záhradného nábytku alebo iného materiálu. Záhrada je za domom, orientovaná na všetky svetové strany. Záhrada je pomerne veľká a to umožňuje využiť ju aj na postavenie  ďalšej stavby / môže to byť aj rodinný dom Do záhrady a k domu vedie ďalšia prístupová cesta, takže  to umožňuje variabilný prístup k bývaniu. Možnosť dvojgeneračného bývania, prípadne bývanie aj podnikanie na jednom mieste.  pod./Celková dispozícia domu pozostáva z prízemia, kde sa nachádza dvojgaráž, 3 technické  miestnosti/ kotolňa, sklad, práčovňa/, priestor pod schodami./. Na prvom nadzemnom podlaží sú 3 izby, veľmi svetlé a veľké, priestranná kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC. Chodba nie je veľká, umožňuje spojiť viacero miestností a vytvoriť tak veľmi zaujímavý priestor. Priečky v dome sú z časti tehlové a z časti z kvádre. Do podkrovia vedú pevné betónové schody , ktoré končia  menšou galériou. V podkroví sú 2 väčšie izby , tiež dostatok úložného priestoru pod podlomenicami strechy, dá sa využiť ako sklad, prípadne ďalšia kúpeľňa, šatník a podobne. Strecha domu je sedlová, pokrytá plechom. Pod strechou je ešte priestor na uloženie veci.

 

Dom a celý pozemok je naozaj veľmi dobre udržiavaný. Dom bol postavený v rokoch 60- tych rokoch minulého storočia. Je napojený na všetky inžinierske siete. Celkový dojem zo stavby domu je veľmi dobrý, výborný stav, slnečný pozemok, veľké okná v dome. Novému majiteľovi by dom a pozemok poskytoval všetok komfort mestského bývania. Je možné v dome za menších úprav bývať aj ihneď. Prípadne si vymaľovať jednu časť domu a dokončovať postupne celý dom. Dom je aj zaujímavou investíciou , nakoľko je možné postaviť na pozemku ešte ďalšiu stavby, prípadne časť pozemku využívať na podnikanie a pod.  Výborný prístup ku domu z dvoch strán, blízkosť do centra mesta / aj pešo/, zaujímavá lokalita.

 

Maklér dom s pozemkom odporúča kúpiť pre jeho celkovú výbornú polohu , slnečný a rovinatý pozemok, výborný stav domu, napojenie na všetky siete plyn, vodu, kanalizáciu, elektrinu.

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
115.000,- EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>