364.
LIPTOVSKÁ LÚŽNA

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej lokalite s osobitne stojacou garážou s jamou za vynikajúcu cenu!

Dom sa nachádza v bočnej ulici mimo hlavnej cesty a hneď za nehnuteľnosťou je lúka a okolitá príroda. Orientácia domu je na východ/západ. Pozemok v okolí domu je čiastočne rovinatý o výmere 436m2 za domom svah. Rodinný dom sa nachádza vo veľmi zachovalom stave, je nezamoknutý. Konštrukcia nehnuteľnosti je z tehál a kvádry so zateplením obvodových múrov. Strecha je sedlová z plechu-pozinkovaná. Spôsob kúrenia je na pevné palivo ako aj elektrické ústredné kúrenie. Dom je napojený na verejnú kanalizáciu, vodovod a elektrickú energiu 220/380.

 

Dispozičné riešenie domu:


PRÍZEMIE: Na prízemí sa nachádza vstupná hala, z ktorej sa dostaneme do priestrannej kuchyne spojenej s jedálňou a špajzou. V ďalšej časti prízemia je spoločenská miestnosť s krbom. Tu sa nachádza aj kúpeľňu s vaňou a WC.

 

1. PODLAŽIE: Na prvom podlaží môžeme nájsť 3 obytné izby s kompletným zariadením. Z chodby sa dostaneme na veľký balkón.

 

PODKROVIE: V podkroví sa nachádzajú 2 priestranné manzatky, a jedna pripravená na dokončenie.

 

Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza tiež altánok s krbom a vonkajším sedením. Vedľa neho je drevárnička na uskladnenie uhlia alebo dreva. K domu patrí tiež osobitne stojaca garáž s jamou. Ponúkaný dom sa nachádza vo výbornom stave. Dom je voľný a pripravený na kúpu novým majiteľom. V prípade záujmu o nehnuteľnosť môžete kontaktovať nášho makléra.

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
ZNÍŽENÁ CENA!
41.999,-EUR
49.000,-EUR /
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>