481.
LIPTOVSKÁ LÚŽNA

Ponúkame na predaj 2 CHALUPY ZA CENU JEDNEJ na jednom spoločnom pozemku v krásnom prostredí obce Liptovská Lúžna. Pozemok má výmeru postačujúcich 296 m2. Jedna z oddychových chát bola postavená a skolaudovaná v roku 2004 s celkovou úžitkovou plochou 100 m2 a druhá je momentálne v štádiu hrubej stavby podobných rozmerov. 


Ponúkané nehnuteľnosti sú situované v tichom prostredí blízko okolitej prírody vhodnej na turistiku, miestneho salaša, multifunkčného, futbalového a tenisového ihriska, čo zabezpečuje aktívny oddych pre každého.


Obytná chata je dvojpodlažná, a dispozične pozostáva z prízemia, kde sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC, kuchyňa prepojená so spoločenskou miestnosťou s krbom a jedna izba. Na druhom poschodí sa nachádza otvorené podkrovie, WC a dve samostatné izby, z toho jedna s balkónom. Drevenica je veľmi útulná, je postavená na slnečnej strane. Kúrenie je zabezpečené krbom s prieduchmi alebo tiež elektrinou. Elektrický bojler zabezpečuje ohrev teplej vody a nehnuteľnosť je napojená na všetky prípojky ako voda, elektrická energia a kanalizácia.


V cene chaty je aj prislúchajúce vybavenie a zariadenie. V prípade záujmu o obhliadku neváhajte kontaktovať nášho makléra! Tešíme sa na Vás!


poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
61.500,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>