556.
LIPTOVSKÁ LÚŽNA

VÝBORNÁ TOP PONUKA:

Na predaj ponúkame 3 izbový  rodinný dom s drevenicou a miestom na parkovanie nachádzajúci  sa v dedine Liptovská Lúžna.

Výborná lokalita slnečná strana a ticha poloha domu pri potoku v tesnej blízkosti s okolitou  prírodou.

Dom po kompletnej rekonštrukcii, strecha valbová, krytina BRAMAC, hydroizolácia a vonkajšia drenáž domu, elektroinštalácia, vonkajšie omietky, drevené okná a podhľady, odkvapové rúry, oplotenie, kúrenie lokálne murovanými keramickými kachľami a krbovou pecou, prípadne dokurovanie el. konvektormi, v kúpeľni el. podlahové kúrenie, podlahy ker. dlažba a palubovky, ohrev vody el. bojler.

Dispozične dom pozostáva z dvoch predsiení, obývacej izby, spálne, detskej izby, kuchyne a kúpeľne s WC. Inžinierske siete pozostávajú z elektrickej, vodovodnej a kanalizačnej.

Celkový dojem zo stavby domu je veľmi dobrý, výborný stav, slnečný pozemok, lokalita. Novému majiteľovi by dom a pozemok poskytoval všetok komfort bývania. Je možné v dome bývať aj ihneď 

 

Maklér dom s pozemkom odporúča kúpiť pre jeho celkovú výbornú polohu, tečúci potok vedľa nehnuteľnosti, výborný stav domu.

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
ZNÍŽENÁ CENA!
67.000,-EUR
75.000,-EUR /
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>