577.
LIPTOVSKÁ OSADA

Ponúkame na predaj slnečný tehlový 2-izbový byt s balkónom a plastovými oknami v Liptovskej Osade. Byt má rozlohu 56 m2 a nachádza sa na 2. poschodí.

 

Tehlový obytný dom je tichý s výhľadom do Gothal strediska a dediny. Orientácia bytu je na juh/juho-východ, je slnečný ráno aj večer.

Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne a  WC.

Podlahy sú kombinované, dlažba / plávajúce podlahy.

Je po čiastočnej rekonštrukcie, murované jadro, nový elektriny bojler na ohrev vody, WC, kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná,. K bytu prislúcha taktiež pivnica. Parkovanie je umožnené pred bytovým domom. Kúrenie je centrálne. Komfort bývania zvyšuje pripojenie káblovej televízie a internetu. Mesačné náklady na bývanie predstavujú iba 15,- EUR za byt správcu + elektrina. Občianka vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni: škola, škôlka, obchody, autobusová zastávka, kostol, detské ihrisko, fitness centrum, reštaurácia, zdravotné strediskom, blízka okolitá príroda.

Byt je voľný a ihneď k dispozícii! Maklér túto nehnuteľnosť odporúča, nakoľko byt je kompletne prerobený, dobre situovaný za ROZUMNÚ CENU!

 

Byt je ku dnešnému dňu bez akýchkoľvek tiarch pripravený na predaj. 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
37.000,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>