559.
Oravský Podzámok - Dolná Lehota

 Ponúkame NA PREDAJ  útulný, slnečný ,  príjemný  a  zrekonštruovaný RODINNÝ DOM v Oravskom Podzámku v časti Dolná Lehota,  so sedlovou strechou,  ktorý je postavený na rovinatom pozemku  o výmere 1706 m2, s veľkou  slnečnou záhradou do mierneho svahu a krásnym výhľadom –  v lokalite  Oravského Podzámku – Dolná Lehota .

Tiež NA PREDAJ ponúkame spolu s domom aj HOSPODÁRSKU BUDOVU, ktorá je za domom o zastavanej ploche cca  6 x 12 m2, ktorá je postavená v roku 1991 a nachádza sa v nej letná kuchyňa, garáž s vetracím oknom, dreváreň, sklad na uloženie vecí, menšia miestnosť- ďalší sklad, a nad celou hospodárskou budovou je pod  sedlovou strechou ešte ďalší priestor, ktorý je možné prerobiť  a využívať ho aj na bývanie. V letnej kuchyni a garáži je voda, elektrina / , napojenie na odpadové potrubie. Plastové okná aj v letnej kuchyni a v garáži vetracie okno.

 

Stavba samostatne  stojacieho rodinného domu  je postavená na rovinke o zastavanej ploche cca 130 m2 . Stavba domu bola  postavený v roku 1956 . Ku domu bola pristavená   prístavbou , ktorá bola postavená v roku 1974 – 1975.

Dom je čiastočne podpivničený a  pivnice sú termicky odizolované, je tam kotolňa, 2 miestnosti na uloženie vecí a menšia chodba. Dom je  postavený  z kvádre, vnútorné priečky sú tehlové . V celom dome sú novšie plastové okná, ústredné kúrenie na pevné palivo. Zaujímavosťou sú funkčné kachľové pece v izbách, ktoré sú naozaj krásnym aj estetickým doplnkom tohto bývania. Na dome je nová  sedlová strecha pokrytá plechom.  Dom je napojený na  inžinierske siete- elektrina a voda, na pozemku je čistička odpadových vôd. Celý pozemok aj stavby sú kvalitne odvodnené, dažďová voda je zvedená drenážnym potrubím. Nad prístavbou k domu je možné ešte urobiť terasu , pretože je orientovaná do dvora a zabezpečila by súkromie.

Do domu je možné vstúpiť dvoma samostatnými vchodmi , čo je veľmi výhodné, lebo druhý vchod je chránený od pohľadov z ulice, poskytuje súkromie a medzi domom a hospodárskou budovou je priestor vhodný na hranie detí, leňošenie, opaľovanie, detský bazén a podobne.

 

 Na prízemí domu ,ktoré je nad úrovňou terénu, pretože pod ním sa nachádzajú pivnice,  je veľká chodba, z chodby sa vchádza do kuchyne, kúpeľne s WC a tiež do 3 izieb, každá izba je krásne presvetlená, čistá a útulná. Celý obytný priestor je prakticky a vkusne zariadený, obývacia izba je pomerne veľká, prepája chodbu s kuchyňou.

Oceňujeme príkladnú praktickosť a čistotu všetkých priestorov v celom dome a hospodárskej budovy. Všetky veci majú svoje miesto, dom je naozaj útulný, udržiavaný, je tak – akurát pre rodinku s deťmi ale môže slúžiť aj na podnikanie a bývanie. Nad celým prízemím sa nachádza ešte podkrovie, ktoré je zatiaľ neobývané, ale stavebnou úpravou je možné do podkrovia  vdýchnuť život a používať ho na celoročné bývanie.

 

Za domom a tiež pred domom  je veľká záhrada , so stromami, s  kútom na sedenie, ktorý je doplnený zeleňou, zachytáva pohľady od susedov a zvyšuje intimitu prostredia. Je tam dostatok miesta na parkovanie viacerých áut. Blízkosť prekrásnej oravskej prírody, blízkosť lesa, osvetlenia celého pozemku aj domu po celý deň , ponúka novým majiteľom miesto na oddych a relaxáciu. Dom a hospodárska budova sa predáva aj so zariadením!!!

 

Celý pozemok je oplotený. Počas celého dňa na RD a záhradu svieti slniečko. V dome sa dá IHNEĎ bývať.  Tento dom je vhodný aj ako podnikateľský objekt , pre jeho veľkú a oplotenú plochu, v tichom prostredí obce. Výborné miesto predurčuje  a ponúka novým majiteľom možnosť ubytovania – prípadných záujemcov o lyžovanie na Kubínskej holi, či blízkeho lyžiarskeho strediska Racibor, tiež návštevníkov  Oravského hradu a pod.  Vlaková zastávka je cca 100 m od domu a autobusová zastávka je cca 10 m od domu.    

 

 V blízkosti – susedstve sú   rodinné domy. Celkový dojem zo stavby je veľmi dobrý, dom je vo zachovalom  stave, na slnečnom pozemku.

Ide skutočne o VEĹMI ZAUJÍMAVÚ PONUKU na VÝBORNOM MIESTE . Maklér určite odporúča osobnú obhliadku.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
dohodou
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>