456.
Prenájom 2 miestnosti- kancelárie

Ponúkame NA PRENÁJOM zrekonštruovaný KANCELÁRSKY  PRIESTOR na pešej zóne, ul. Radlinského, prístup a parkovanie je zabezpečené vlastným parkoviskom prenajímateľa. Plastové okná, zateplená budova, kúrenie plynové –radiátory. Otvorená budova aj cez víkend, prípadne do neskorších nočných hodín, juhozápadná orientácia.

Kancelársky priestor na 2.poschodí, ktorý pozostáva z 2 miestností, menšieho skladu, a kuchynky spojenej s WC, v každej miestnosti je balkón.

 Dve  miestnosti, / 30,50 m2 / spolu , s WC a kuchynkou, chodbou a skladom. Orientácia na juh až juhozápad, je v miestnostiach  balkón. Jeden vstup do obidvoch miestností.

 

CENA je:

A:

 pre platcu DPH: nájom 162 plus kúrenie 45 EUR , čo je spolu 207 EUR / mesiac plus spotrebovaná voda a elektrina podľa merača.

 B:

 pre neplatcu DPH: nájom 150 plus kúrenie 45 EUR , čo je spolu 1957 EUR / mesiac plus spotrebovaná voda a elektrina podľa merača.

 

 

 

V cene prenájmu nie sú započítane náklady za spotrebovanú energiu, vodné, stočné, zrážkové vody. Vyúčtovanie nákladov za vykurovanie podľa faktúry SPP 1 x ročne, náklady za el.energiu, vodné, stočné a zrážkové vody sa prečtovavajú na základe skutočnej spotreby podľa meračov. Faktúrované budú asi 1 x za štvrťrok.

V cene nájmu sú započítané náklady spojené s užívaním a upratovaním spoločných priestorov, parkovné miesta, udržiavanie parkoviska a okolitých chodníkov, odpratávanie snehu a daň z nehnuteľnosti.

Parkovanie je v cene prenájmu, pred budovou je vyhradené parkovisko, otvorený vstup do kancelárií aj cez víkend. Priestory sú už k dispozícii. Po dohode je aj možné odkúpiť NÁBYTOK , ktorý sa nachádza v kanceláriách.

 

 

 

 

 

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Prenájom
195 EUR /mes plus spotrebovaná voda a elektrina
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>