141.
RUŽOMBEROK - CENTRUM

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu alebo prenájom priestorov v tejto budove na pešej zóne v Ružomberku. Budova je situovaná priamo v centrálnej časti mesta s nadštandardnou občianskou vybavenosťou, výborným obchodným potenciálom a veľmi blízkou turisticky atraktívnou oblasťou a najnavštevovanejším regiónom Slovenska.

 

Polyfunkčný dom bol postavený v roku 2006, má 1 prízemné a 3 nadzemné podlažia. Úžitková plocha je 308 m2. K budove patrí aj pozemok o výmere 80m2 nachádzajúci sa za budovou.

Na I.NP sa nachádzajú prevádzkové priestory predajňu, vstupná chodba, predsieň, schodisko, WC, sklad a miestnosť pre upratovačku a výťah - vhodné pre využitie ako predajňa.

Na II.NP sa nachádzajú prevádzkové priestory, chodba so schodiskom, WC a predsiene - vhodné pre využitie ako predajňa.

Na III.NP sa nachádzajú prevádzkové priestory, chodba so schodiskom, WC, predsiene, miestnosť pre upratovačku a technická miestnosť - vhodné pre využitie ako kancelárske priestory.

Na IV.NP sa nachádzajú prevádzkové priestory, chodba so schodiskom, WC, predsiene, miestnosť pre upratovačku a kotolňa - vhodné pre využitie ako kancelárie alebo byty.

 

Základy tvorí  železobetónová základová doska  s vodorovnou izoláciou. Z  konštrukčného hľadiska ide o železobetónový skelet s troma murovanými obvodovými stenami z tehál POROTHERM, so zateplením, kruhovými železobetónovými stĺpmi, s dreveným krovom a strešnou krytinou z pozinkovaného plechu. Stena od ulice Podhora je v maximálnom rozsahu presklenná veľkoplošnou okennou zostavou z hliníka s termoizolačným presklením. Stropy sú železobetónové monolitické doskové. Schody sú viacramenné železobetónové s povrchom z kamennej dlažby. Okná sú všetky plastové s trojsklom, dvere rámové s výplňou, podlahy keramické. Kúrenie je ústredné a podlahové, kotol na zemný plyn Buderus umiestnený na IV. nadzemnom podlaží. Budova je vybavená moderným zabezpečovacím zariadením s kamerovým systémom, hromozvodom a protipožiarnym hlásičom.

 

Budova je napojená na všetky inžinierske siete a okolo nej sú všetky plochy vydláždené betónovou dlažbou. Prípojka vody je vedená z verejného vodovodu pred polyfunkčným domom, nová prípojka kanalizácie je zaústená do verejnej kanalizácie umiestnenej v komunikácii  pred  budovou, prípojka  plynu je vedená z hlavného plynovodu umiestneného v komunikácii pred administratívnou budovou, trojfázová el. prípojka je vedená zemou medeným káblom. Všetky siete boli vybudované ako nové v roku 2006.

 

Budova nenesie žiadne ťarchy a vecné bremená. Ako celok je ponúkaná na predaj alebo čiastočne podľa jednotlivých miestností, resp. podlaží na prenájom. Budova je ohodnotená na 1,35 mil. EUR. V prípade predaja je možná dohoda a výrazne nižšia cena.

V prípade prenájmu je cena mesačného nájmu na I. NP vo výške 1 600 EUR/mes. Na ostatných podlažiach podľa dohody - cca 300 EUR až 350 EUR / mes. /1. miestnosť alebo cca 1 000 € / mes. za obsadenie celého podlažia. V tejto cene sú zahrnuté všetky energie bez elektriny. Priestory budovy sú ponúkané aj na samostatné prenájmy pre max. 3 až 4 subjekty.

 

Prosíme o kontaktovanie realitnej kancelárie v prípade seriózneho záujmu. Naši makléri ochotne sprostredkujú obhliadku priestorov, ich prenájom, resp. predaj budovy.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
info v realitnej kancelárii
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>