142.
RUŽOMBEROK - CENTRUM

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu alebo prenájom priestorov v tejto budove na pešej zóne v Ružomberku. Budova je situovaná priamo v centrálnej časti mesta s nadštandardnou občianskou vybavenosťou, výborným obchodným potenciálom a veľmi blízkou turisticky atraktívnou oblasťou a najnavštevovanejším regiónom Slovenska.


Polyfunkčný dom bol postavený v roku 2006, má 1 prízemné a 3 nadzemné podlažia. Úžitková plocha je 308 m2. K budove patrí aj pozemok o výmere 80m2 nachádzajúci sa za budovou. Na prenájom:


Na III.NP sa nachádzajú prevádzkové priestory, chodba so schodiskom, WC, predsiene , miestnosť pre upratovačku a technická miestnosť - vhodné pre využitie ako kancelárske priestory.Základy tvorí  železobetónová základová doska  s vodorovnou izoláciou. Z  konštrukčného hľadiska ide o železobetónový skelet s troma murovanými obvodovými stenami z tehál POROTHERM, so zateplením, kruhovými železobetónovými stĺpmi, s dreveným krovom a strešnou krytinou z pozinkovaného plechu. Stena od ulice Podhora je v maximálnom rozsahu presklenná veľkoplošnou okennou zostavou z hliníka s termoizolačným presklením. Stropy sú železobetónové monolitické doskové. Schody sú viacramenné železobetónové s povrchom z kamennej dlažby. Okná sú všetky plastové s trojsklom, dvere rámové s výplňou, podlahy keramické. Kúrenie je ústredné a podlahové, kotol na zemný plyn Buderus umiestnený na IV. nadzemnom podlaží. Budova je vybavená moderným zabezpečovacím zariadením s kamerovým systémom, hromozvodom a protipožiarnym hlásičom.


Budova je napojená na všetky inžinierske siete a okolo nej sú všetky plochy vydláždené betónovou dlažbou. Prípojka vody je vedená z verejného vodovodu pred polyfunkčným domom, nová prípojka kanalizácie je zaústená do verejnej kanalizácie umiestnenej v komunikácii  pred  budovou, prípojka  plynu je vedená z hlavného plynovodu umiestneného v komunikácii pred administratívnou budovou, trojfázová el. prípojka je vedená zemou medeným káblom. Všetky siete boli vybudované ako nové v roku 2006.


Budova nenesie žiadne ťarchy a vecné bremená. Ako celok je ponúkaná na predaj alebo čiastočne podľa jednotlivých miestností, resp. podlaží na prenájom. Budova je ohodnotená na 1,35 mil. EUR. V prípade predaja je možná dohoda a výrazne nižšia cena.

 

Na III. podlaží je výška prenájmu podľa dohody.

Celé podlažie: 1000 EUR,

Obchodné priestory 400 EUR,

Menšia kancelária: 150 EUR.

Väčšia kancelária: 200 EUR

 


Prosíme o kontaktovanie realitnej kancelárie v prípade seriózneho záujmu. Naši makléri ochotne sprostredkujú obhliadku priestorov, ich prenájom, resp. predaj budovy.


poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Prenájom
ZNÍŽENÁ CENA!
od 150 EUR / mes.
od 300 EUR / mes. /
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>