429.
RUŽOMBEROK - CENTRUM

Ponúkame na predaj JEDINEČNÝ Obchodný priestor/kancelárie/ 3–izbový byt v centre mesta. Kompletne prerobený priestor s výmerou 75 m2 na prízemí v tehlovom obytnom dome prešiel rekonštrukciou, kedy bola vymenená elektroinštalácia, murované jadro, hliníkové okná dvoj sklo, plávajúca podlaha v kombinácií s dlažbou, kúpeľňa, WC, dlažba v kuchyni s  kuchynskou linkou. K nehnuteľnosti prislúcha tiež veľká murovaná pivnica s rozlohou 6m2.

Kúrenie je kombinované plynový kotol/ pec na pevné palivom- drevo splynovanie. Náklady na kúrenie sú maximálne 80,-EUR mesačne plus elektrina. Do obytného domu v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza sa neprispievajú žiadne poplatky.

Dispozičné riešenie: vstup do dvoch otvorených miestností, chodba s kuchyňou a prístupom na WC, vstup do  tretej miestnosti, momentálne slúžiacej ako kancelária.

Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni: všetko v dosahu 5 min chôdze, škola, škôlka, nemocnica, lekáreň, obchody, detské ihrisko, pešia zóna.

Nehnuteľnosť je vhodná pre všetkých záujemcov, ktorí hľadajú Obchodný priestor/kancelárie/masáže/3–izbový byt v centre mesta a komfortnú lokalitu v CENTRE s kompletnou občianskou vybavenosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi.

V cene nehnuteľnosti máte zabezpečené všetky poplatky, šetríme Vaše financie: právne poradenstvo - vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv a návrh na vklad do katastra, kolky, overenie podpisov u notára, hypotekárne poradenstvo.

 

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra!

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
ZNÍŽENÁ CENA!
45.000,-EUR
50.000,-EUR /
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>