600.
RUŽOMBEROK - CENTRUM

Ponúkame na predaj pre podnikanie / bývanie zaujímavo architektne a dispozične riešené domy na pozemku o celkovej výmere 413m2 v centre Ružomberka ulica Malý Závoz.

Zaujímavo riešený rozostavaný projekt loftových domov s platným schváleným stavebným povolením má polyfunkčný charakter, s apartmánovými bytovými jednotkami určenými jeden na dlhodobé bývanie a jeden na podnikanie formou prenájmu.

 

Na pozemku sú navrhnuté dva domy, s dvoma bytmi.

 

Sú zorientované obytnými miestnosťami na juh a terasami na východ a západ.

Objekty sú prevádzkovo a funkčne samostatné na vzájomne prepojenom pozemku, kde sa nachádzajú aj parkovacie miesta pre dva osobné automobily.

 

Z hľadiska vonkajšej architektúry je objekt loftového domu charakterizovaný kompaktnou hmotou obytného podlažia na železobetónovej podloží. Z konštrukčného hľadiska sa jedná o objekt, ktorým hlavným nosným prvkom celej konštrukcie sú dva dvojposchodové oceľové priehradové rámy, na ktorých sú uložené priečne priehradové nosníky, ktoré tvarujú strechu do požadovaného tvaru. Keďže prevládajúcim povrchom objektu je strešný plášť, je navrhnutý z pásového plechu so spájaním pásových segmentov v smere spádu strechy. Ďalším prevládajúcim prvkom na fasáde objektu sú zasklené steny a okná.


Ide o 2 loftové byty, každý z nich má samostatný vstup, predzáhradku o rozlohe cca od 50 do 100 m2.Celková výmera pozemku pripadajúca na dom je spolu 202m2 na ktorom sa nachádzajú 2 parkovacie miesta vo výlučnom vlastníctve.

 

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=HJoO_Fb7W4s&feature=youtu.be

 

Celková úžitková plocha bytu je o rozlohe 125 m2 plus terasa a lóggia.

Dispozícia :  vstupná chodba, kúpeľňa spojená s WC, 3x obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na terasu.

Sú tu všetky inžinierske siete ako elektrika, voda a kanalizácia.

Projekt sa predáva bez tiarch s pozemkom a začatou výstavbou železno betónových podstavcov. Viac informácii telefonicky.Obhliadky a projektová dokumentácia priamo na čísle Kontakt 0911 611 084 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
Dohodou
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>