342.
RUŽOMBEROK - HRABOVO

V našej ponuke máme pekný apartmán v novopostavenom Apartmánovom dome FATRAPARK 2 v Hrabovskej doline. Apartmán je situovaný na 6. Podlaží s výťahom.
Dispozičné riešenie:

Z centrálneho schodiska sa cez chodbu dostaneme do Apartmánu.

Predsieň je komunikačne prepojená s kuchyňou, obývačkou, izbou, kúpeľnou a WC.

Orientácia obytných miestností na juh a západ.

Celková podlahová plocha bytu je 29 m2.

Byt je po komplexnej rekonštrukcii, inštalované sú nové spotrebiče a zdravotnícke zariadenia.

V kúpeľni, chodbe, kuchyni a kúpeľni je položená keramická dlažba s digitálnym podlahovým kúrením. zvyšok je plávajúca podlaha. Vo vstupnej chodbe je šatníková skriňa. Geberit

WC, umývadlo, sprchovací kút, rebrinový radiátor..

V apartmáne sú  plastové okná s izolačným dvojsklom.

Jadro je murované. V kuchyni je medzi spodnou a vrchnou časťou kuchynskej linky keramický obklad. V kúpeľni sú steny obložené keramickým obkladom.

Kuchynská linka je moderná, je v nej osadený nerezový drez, indukčná varná doska a digestor, okolo je barový pult s barovými stoličkami.

K apartmánu patrí aj samostatná kója a poskytuje ubytovanie pre 2 až 4 osoby.

Poplatky spojené s užívaním apartmánu sú 100,- EUR vrátane vysokorýchlostného internetu a možnosti pripojenia na satelitne TV.

 

V apartmánovom dome sú apartmány využívané ako byty, ako súkromné apartmány alebo ako apartmány na prenajímanie. Funguje tu správcovská služba a Nonstop recepcia.

 

Apartmán sa nachádza vo vynikajúcej tichej rekreačnej lokalite. S možnosťou lyžovať priamo v stredisku v ktorom sa nachádza apartmán ako aj v lete je tu veľké množstvo oddychových akcií, bežeckých a cyklistických trás. Spojenie s centrom mesta je autom do 5 min,  pešo do 25 min. 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
55.000,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>