482.
RUŽOMBEROK - MARIÁNSKA ULICA

Prenájom kancelárskych priestorov v centre Ružomberka.

Polyfunkčný objekt je situovaný v Ružomberku na Mariánskej ulici, pri pešej zóne mesta v blízkosti dôležitých inštitúcií, úradov, bánk, obchodných centier a obchodov, kaviarní reštaurácií...

 

Priestory sa nachádzajú na prvom nadzemnom podlaží v trojposchodovej polyfunkčnej budove a pozostávajú nasledovne:

pasáž + vchod do budovy, vstupné schodište, 2 x kuchyňa, 3 x WC, 2 x veľká kancelária, 3 x malé kancelárie (printová miestnosť, serverovňa), 1 x skladové priestory, 2 x balkón, 1 x loggia, priechodná (spojovacia) chodba. Celková úžitková plocha priestorov je 160m.

 

Dispozične je možné priestory rozdeliť na dve samostatné polovice, t.j. 2 x 80m, každá s vlastným vstupom do priestorov a s vlastným servisom.

Priestory je možné dlhodobo prenajať ako kancelárske priestory, ordinácie pre doktorov, kozmetické, masážne salóny a podobne.

K danému priestoru je možné v cene nájmu poskytnúť reklamnú tabuľu a podsvietený billboard na fasáde budovy (pozri foto v prílohe).

 

Pred budovou sa nachádza verejné parkovisko, ktoré je možné každodenne bezplatne využívať pre potreby prevádzky.

Na južnej strane objektu (cca. 30m) sa nachádza mestské parkovisko s kapacitou 40 áut.

V cene prenájmu je upratovanie a svietenie spoločných priestorov vrátane bezpečnostných systémov (automatický vrátnik, kamerový systém, svetelné senzory).

 

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o priestory zateplenej novostavby náklady na kúrenie sú minimálne a budova má vlastnú plynovú kotolňu. Kúrenie a TÚV sa uhrádza formou preddavkov, ktoré sa na konci obdobia vyúčtujú, na základe dodanej faktúry od SPP. Každá samostatná časť aj po rozdelení priestorov má vlastné elektrické meranie (elektromer), toto si hradí nájomca samostatne na základe jemu dodanej  faktúry od SSE. Vodné a stočné sa platí podľa pomernej časti preddavkami, ktoré sa vyúčtujú každé tri mesiace po obdržaní faktúry od VSR Ružomberok. V priestoroch sú zabudované telefónne linky a internetové pripojenie cez optický kábel, a taktiež príprava na vlastný satelitný prijímač.

 

Zmluvne garantujeme výšku nájomného počas celej doby prenájmu. Cena nájmu: 4,90 EUR / m2 + energie (cca 90 EUR).

Maklér odporúča vzhľadom na výbornú lokalitu a výhodnú cenu.


 

 

 

 

 

 


poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Prenájom
4,90,-EUR / m2
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>