516.
RUŽOMBEROK - PAPIERNICKÁ

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 86 m2 na Papiernickej ulici v príjemnej tichej lokalite v blízkosti okolitej prírody.

 

Panelový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, kde bola vymenená nová strecha, zateplené obvodové múry, zrekonštruované balkóny a vstup do paneláku, a tiež stupačky. Byt sa nachádza na 2. poschodí a je orientovaný na východ/západ. Súčasťou bytu je tiež pivnica /4m2/  v suteréne. Podlahy v byte sú zachovalé drevené parkety v kombinácii s dlažbou a linoleom. V byte boli vymenené plastové okná.

 

Dispozičné riešenie: v priestrannej vstupnej hale je vstup do WC, samostatné vchody do troch izieb (z toho jedna s balkónom), kuchyne so špajzou a kúpeľne. V byte je zabudovaná káblová televízia aj internet. V obytnom dome je centrálne kúrenie s meračmi na radiátoroch. Náklady na energie predstavujú 146 EUR / 2 osoby + elektrina. Bezproblémové parkovanie je umožnené priamo pred bytovým domom.

 

Občianka vybavenosť: škola, škôlka, obchody, zastávka MHD, kostol, detské ihrisko, lekáreň...

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte nášho makléra!

 

 


poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
DOHODOU
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>