544.
Tvrdošín - Nižná

ZAUJÍMAVÁ a LUKRATÍVNA PONUKA : Ponúkame NA  PREDAJ PODNIKATEĹSKÝ OBJEKT s mnohostranným využitím a výborným prístupom v Nižnej na Orave.

 

 Na rovinatom pozemku s výborným prístupom od hlavnej cesty , sa tento podnikateľský objekt nachádza priamo v Nižnej na Orave.

Pozostáva  : z administratívnej budovy, ktorá má zastavanú plochu 239 m2. Ide o dvojpodlažnú NOVOSTAVBU , so sedlovou strechou, ktorá stavebne spĺňa všetky požiadavky náročného klienta. NOVOSTAVBA skladových priestorov a 5 samostatných rozmerovo nadštandardných garáží na pozemku o zastavanej ploche 299 m2. Celková zastavaná plocha pozemku, ktorý je ohradený a strážený je 1951 m2.Stavba je napojená na všetky inžinierske siete.

 

 

V administratívnej budove sa nachádzajú kancelárske priestory so samostatným  sociálnym zariadením, kuchynkou, miestnosťami, ktoré môžu slúžiť vedeniu firiem  na porady, prípadne inému účelu a pod.

 Tiež sa priestory v budove môžu používať aj  na školenie zamestnancov, prípadne ako prenájom pre ďalšiu firmu a pod. V budove sa v tomto období nachádzajú  priestory na ubytovanie zamestnancov, ako samostatné bytové jednotky. Časť z týchto priestorov v je v súčasnom období  prenajatá  firme, ktorá má jedinečné postavenie na trhu. Výborný prístup do priestorov, prepojenie priestorov, na prízemí je umiestnená , presvetlená vstupná miestnosť. Tiež zaujme  veľkorysé členenie priestorov, osvetlenie, kvalitné materiály, čím sa umocňuje celkový dojem zo stavby samej.

Za administratívnou budovou sa nachádzajú skladové priestory a 5 rozmerovo veľkých samostatných garáží. Výborný prístup do každej garáže, dostatok parkovacích miest na uzavretom a oplotenom pozemku priam predurčuje ďalší spôsob možného využitia tejto novostavby a to napr. aj ako AUTOSERVIS prípadne PENZIÓN, alebo prenájom všetkých priestorov pre ďalšiu firmu a pod. Taktiež je tu možnosť stavebne upraviť časť garáží a skladov na výrobnú halu a podobne.

 

Mnohonásobné využitie tejto stavby na lukratívnom mieste sa ponúka novému záujemcovi.

Umiestnenie stavby v tejto časti Oravy zároveň môže poskytnúť novému majiteľovi aj športové využitie, turistiku celoročne, dostatok ubytovacích kapacít v blízkom okolí. Oravice svojimi teplými prameňmi sú známe aj za hranicami Slovenska. Lákajú Poliakov , Maďarov aj Čechov. Blízkosť vlekov, lyžiarskych stredísk, krásnej prírody, je bonusom pre návštevníkov. Mohli by sme spomenúť lyžiarsky vlek s nočným lyžovaním, ktorý sa nachádza cca 400 m od hotela Arman v Nižnej, stredisko SKI Uhliská  a podobne.

Roháče s nedotknutou prírodou sú rajom pre  turistov. Každý, kto len raz príde do tohto kúta Slovenska, si so sebou odnesie nezabudnuteľné zážitky, ku ktorým sa bude stále vracať. Vo vzdialenosti, tak do 30 km sa nachádzajú mestá Dolný Kubín, Námestovo a Tvrdošín, ktoré sa oplatí navštíviť a poznať.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
624.000 ,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>