608.
DOLNÝ KUBÍN - BREZOVEC

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS : PONÚKAME na PREDAJ krásny a veľkorysý 3 – izbový panelový byt s balkónom o výmere 73,17 m2 na BREZOVCI  v Dolnom Kubíne, byt je  kompletne ZREKONŠTRUOVANÝ v roku 2014 , so štýlovou kuchynskou linkou a zaujímavou kúpeľňou.

Pri vstupe do bytu zaujme pomerne veľká chodba, priestor chodby je využitý na odkladanie vecí aj sedenie, skriňa s nadstavcom zapadne dokonale  do tohto priestoru.

Samostatné WC a samostatná kúpeľňa,  ktoré sú zrekonštruované, s krásnym obkladom, masážna vaňa, vetranie v kúpeľni, podsvietenie, znížený strop, dostatok priestoru na drobnosti, na uloženie veci aj na práčku. Jadro je prerobené, stupačky v bytovke sú nové. V byte sú 3 samostatné izby, obývacia izba, detská a spálňa. V spálni a detskej sú vstavané skrine vyrobené na mieru, ktoré zostávajú novému majiteľovi.

V priestrannej kuchyni je novšia kuchynská linka vyrobená na mieru, dostatočne veľká s dokonalým využitím priestoru, elektrickou rúrou a indukčnou el. platňou, štýlovým digestorom, umývadlom v rohu kuch. linky. Pocit  domova , spokojnosti a radosti je umocnený peknou podlahou, príjemnými doplnkami. Okná v byte sú plastové s roletkami vnútornými. V obývacej izbe je balkón. V celom byte sú novšie podlahy, omietky a stierky , nová elektrina.  

Byt je presvetlený ráno aj poobede, orientovaný na východ, juhovýchod až západ. Je stredový, na každom poschodí sú iba 2 byty. Byt je v nižšej bytovke s menším počtom obyvateľov, v tichšej lokalite. Bytovka je uzamknutá , zrekonštruovaná, má aj druhý východ.

 

Byt je právne čistý, v osobnom vlastníctve,  bez tiarch, vlastník ponúka dohodu pri vysťahovaní. Príjemné bývanie aj pre starších manželov, rodinku s deťmi a pod. Byt bude voľný pre nového majiteľa najneskôr do konca roka 2019.Ku bytu patrí pivnica v suteréne.

 

 

Byt má veľmi výhodnú polohu, v jeho úplnej blízkosti základná škola,  materská škôlka, obchodné stredisko, nemocnica, kostol, obchody, možnosť parkovania.

 

Byt maklér určite ODPORÚČA pre jeho výhodnú polohu, umiestnenie na území BREZOVCA, tiež pre tiché a pohodové bývanie s výbornou polohou, ktorá zabezpečí komfortné bývanie.

PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA O CENE!!!

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
94.999,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>