622.
DOLNÝ KUBÍN - BYSTEREC

EXKLUZÍVNE, iba u nás: Ponúkame na PREDAJ útulný a slnečný pôvodne  2izbový byt- teraz 3izbový byt  v najlepšej lokalite BYSTEREC  o výmere 60 m2 v  Dolnom Kubíne v bytovke s výťahom.

Hľadáte nový domov, hľadáte byt, do ktorého sa môžete po kúpe a dohode s predávajúcimi nasťahovať?

Tak práve takýto byt Vám ponúkame. Čiastočne zrekonštruovaný a slnečný 3izbový byt , ktorý sa zmenil rekonštrukciou tak, že do obývacej izby sa umiestnila kuchynská linka, a vzniklo tak ideálne miesto na sedenie v kruhu blízkych a tiež na stolovanie. Pôvodne kuchyňa sa rekonštrukciou zmenila na samostatnú izbu. Veľká chodba  je premyslene zariadená, stavaná skriňa, miesto na kabáty a topánky. Z chodby sa vchádza do obývačky s kuchyňou a tiež do kúpeľne spojenej s WC. Menšou chodbičkou sa vchádza do detskej izby a potom do spálne. Orientácia bytu  juhovýchod až juh. V byte je balkón, špajza pri byte a tiež pivnica v suteréne.

V byte sú prerobené podlahy, omietky, stierky, tové okná. V byte je novšia kuchynská linka , elektrický sporák, vhodne zariadený a umiestnený nábytok v byte vytvára dostatok priestoru, zrekonštruovaná veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a s WC.

Byt zaujme na prvý dojem,  špajza pri byte dotvára komfort bývania.

Bytovka je panelová, zateplená, v bytovke sú vymenené stupačky, vymenené rozvody odpadu a vody, nová elektrina. V bytovke sú 2 výťahy, jeden osobný a jeden nákladný, Vstup do bytovky je zabezpečený uzamykateľným vrátnikom na čip. Celkové mesačné náklady pre 4 osoby sú 140 EUR.

 

Dostatok parkovacích miest pri obytnom dome, výborná poloha, na rovinke, v blízkosti školy, škôlky, úrady, obchody. Blízkosť miest na športovanie, oddych. Je to najlukratívnejšia časť BYSTERCA.

 

Ak ešte rozmýšľate nad tým, či si byt pozriete, tak neváhajte. Dohodnite si obhliadku, pracujeme aj cez víkendy, prispôsobíme sa Vám.

Zároveň hľadáme pre našich klientov 3-izbový byt- prípadne možnosť VÝMENY tohto 2-izbového bytu za 3-izbový na BYSTERCI v Dolnom Kubíne za DOPLATOK k cene.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
ZNÍŽENÁ CENA!
85.399,-EUR
86.500,- EUR /
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>