211.
RUŽOMBEROK - ŠIRŠIE CENTRUM

Ponúkame na predaj 1 podlažný (1 podzemné a 1 nadzemné podlažie) starší rodinný dom v širšom centre Ružomberka medzi Rovňou a Plaviskom. Dom je v pôvodnom stave s novými platovými oknami, je ihneď obývateľný.

 

Konštrukcia domu je z kameňa a tehly, horné podlažie je nezavlhnuté, v dolnom je pivnica. Podlahy sú pôvodné drevené.

 

Dispozičné riešenie:

1. NADZEMNÉ PODLAŽIE: zo vstupných dverí sa vchádza do dlhej chodby kolmo na vstup. Z nej sa vľavo vchádza do prednej izby (obývačka orientovaná na západ), rovno do kuchyne (orientovaná na sever), rovno do špajzevpravo do zadnej izby (spálňa orientovaná na východ).

 

PODZEMNÉ PODLAŽIE: samostatným vstupom do tohto podlažia sa vstupuje do veľkej miestnosti, ktorá kedysi slúžila ako spodná kuchyňa, teraz sa tu nachádza pivnica, el. bojler a pod.

 

Vykurovanie v dome ja zabezpečené pecou na tuhé palivo prostredníctvom liatinových radiátorov, na hranicu pozemku je dovedený plyn. V dome sa nachádzajú ostatné rozvody elektriny, vody, kanalizácie.

 

Samotná rozloha domu je 137 m2, spolu s domom sa predáva aj veľký pozemok s humnom, ktoré sa nachádza na konci pozemku. Dom je v tichej lokalite vo vzdialenosti 5 min pešou chôdzou do centra mesta.

 

V prípade obhliadky Vám veľmi radi zabezpečíme obhliadku. Tešíme sa na Vás.

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
ZNÍŽENÁ CENA!
59 000 EUR
76 500 EUR / 63 990 EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>