587.
Šaštín - Stráže / Senica/

EXKLUZÍVNE : VEĹMI ZAUJÍMAVÁ PONUKA : Príjemný a útulný tehlový RODINNÝ DOM v meste Šaštín – Stráže na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 567 m2.

 

Ponúkame našu exkluzívnu nehnuteľnosť a to Rodinný dom s pozemkom,  ktorý sa nachádza vo výbornej lokalite. Mesto Šaštín – Stráže je vzdialené len 18 km od okresného mesta SENICA. V tomto meste je celá občianska vybavenosť, ubytovacie kapacity v centre mesta, kostoly, dostupnosť železničnej a autobusovej dopravy, zdravotnej stredisko, materská a základná škola, stredisko GAZÁRKA – kde je možnosť sa celoročne ubytovať, poskytuje reštauračné služby, oddychová zóna, pre mamičky aj pre starších obyvateľov.  Návštevníci si môžu oddýchnuť aj pri troch rybníkoch v blízkom okolí. V blízkosti sa nachádzajú obchodné centrá, kde je možnosť nakúpiť spotrebný tovar a potraviny.

 

Rodinný dom je jednopodlažný, postavený je z tehly, má plastové okná, sedlovú strechu pokrytú škridľou. Stropy v dome sú izolované, v izbách a v kuchyni je na stropoch tatranský profil. V chodbe a v kúpeľni a WC je dlažba na podlahách , v izbách sú drevené  podlahy.

V dome je zádverie, chodba, špajza, menšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC, kotolňa,  2 izby -  spálňa a   obývacia izba, ktorá  je dostatočné veľká a dá sa rozdeliť aj na dve izby. Kuchyňa je krásna s novou kuchynskou linkou, je veľmi priestranná, možnosť rozloženia nábytku – sedacej súpravy v prípade potreby. vnútro rodinného domu je celé zrekonštruované, nová elektrina, rozvody vody a kúrenia.

V dome je zabezpečené plynové kúrenie, dom je napojený na elektrinu, vodu, pri dome je septik.

Za domom sa nachádzajú zadné stavy – sklad, dreváreň. V záhrade je postavený krásny , nový altánok, na sedlovej streche má asfaltový šindeľ, po bokoch je lexan, ktorý zabezpečuje ochrany v prípade dažďa, vo vnútri je  starožitný nábytok. Výborné miesto na posedenie , oddychovanie a leňošenie. Na pozemku majú majitelia vlastnú studňu. V prípade vážneho záujmu uprednostníme záujemcov o kúpu nehnuteľnosti s platbou v HOTOVOSTI.!!! Ak Vás nehnuteľnosť zaujala, tak zavolajte na tel. 0907457878 – JUDr. Jurkovcová Jana, VAŠA REALITKA s.r.o.

 

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
67.000,- EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>